Doping hosting
Diğer

iPhone 7 Lansmanı Canlı Yayında Anlatıldı

Apple çift objeli uzun zamandır beklenen iphone 7 ‘i duyurarak bekleyenlerinin merakını giderdi. Uzun bir süredir bir çok söylentilere nazaran iphone 7 modelide klasik bir iphone modeli olarak litaretüre girdi. Hep aynı modellerden şikayetçi olan apple kullanıcılarının beklentileri yine geride kaldı.

an-iphone-7-is-displayed-during-an-apple-media-event-in-san-francisco

Apple nihayet gelmiştir uzun zamandır beklenen iPhone 7 açıkladı ve hemen hemen tüm söylentiler ve sızıntılar önde lansman gerçek olduğu ortaya çıktı var.

Yeni cihaz gerçekten su geçirmez , ve daha büyük model ile geliyor etkileyici çift objektifli kamera fotoğraf sihirbazlık her türlü yeteneğine.

Tartışmalı Apple size kulaklık seçimler yeniden düşünmek zorunda kalabilirsiniz anlamına cihazın altındaki kulaklık soketi kaldırdı.

 

an-attendee-wears-the-apple-airpods-during-an-apple-media-event-in-san-francisco

 

Bunlar Apple’a göre, hem iPhone 7 ve sadece bir musluk ile Apple İzle 2 bağlanmak ve eğlence ve çağrılar arasında “sorunsuz” geçiş yapabilirsiniz.

Eski kulaklık jakı yerine, ses iki kat daha yüksek sesle yani Apple, ikinci bir hoparlör ekledi iPhone 6s ve artan dinamik aralık ile stereo müzik dinlemek mümkün olacak.

 

phil-schiller-discusses-the-audio-features-of-the-iphone7-during-a-media-event-in-san-francisco

 

Artı kulaklık soketi mevcut
Belki de yeni iPhone hakkında en tartışmalı şey bir kulaklık soketi var olmamasıdır.

iPhone 7 ve 7 Plus cihazın alt kısmında şarj girişine taktığınız kablolu kulaklık bir çift, yanı sıra eski kulaklık üzerine asmak isteyenler için bir adaptör ile gönderecektir.

iphone-7

İphone 7 FİYATLARINDIRMASI

İngiltere’de, iPhone 7 en ucuz 32GB seçeneği için £ 599 bir başlangıç fiyatı itibaren satışa sunulacak. 128GB versiyonu £ 699 maliyeti ve 256GB versiyonu bir kuyruklu £ 799 geri koyacaktır.

Büyük iPhone 7 Plus küçük kardeş var daha cüzdan buster hatta daha fazla olacaktır.

En ucuz (32GB) iPhone 7 Plus £ 819 bir 128GB modeli izledi £ 719, maliyeti ve daha sonra İngiltere’de şaşırtıcı bir £ 919 maliyetlendirme bir 256GB varyant.

İngiltere’de mobil operatörlerin tüm ders sözleşme fırsatlar sunan olacak, bu yüzden daha fazla bilgi kez biz bu makaleyi güncelleyeceğiz.

 

iphone-7-2

Yeni anten hatları
Bir fark tasarım değişikliği Apple cihazı arkasından plastik anten hatları kaldırıldı olmasıdır.

Önceki modellerde, bu satırları radyo sinyalleri metal kasa geçmesine ve antenleri ulaşmasına izin var. Apple bu kısıtlama etrafında almak için davayı yeniden tasarlayarak gibi Ancak, görünüyor.

iphone-7-1

Yeni bir anasayfa düğmesi
Elma olan Home tuşuna yeniden tasarlanmış iPhone on 7 – muhtemelen cihazın su geçirmez hale getirmek için.

Yeni “solid-state” Ev düğmesi dayanıklı ve duyarlı olacak şekilde tasarlanmıştır ve Apple’ın Taptic Engine ile birlikte çalışma “daha kesin ve özelleştirilebilir dokunsal geribildirim” sağlamak.

Diğer bir deyişle, eski yakışıklı yaptığımız gibi düğme aynı şekilde “tık” olmasa bile, Dokunmadan dokunsal geri bildirim sağlar.

 

Sosyal Medyada Paylaş

İlgili Mesajlar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar dolduruldu *

Hakkımızda


Doping Hosting 2008 yılından bugüne sizlere Dedicated Sunucular, Kiralık Sunucular, VPS ve VDS Sunucular konusunda hizmetler vermektedir.Bugüne kadar 500'ün üzerinde vds müşterimiz ve 50+ Dedicated Sunucularımızla Müşterilerimize %99,9 Uptime hizmet veriyoruz.

Facebook’ta Biz

Plesk Panel Bilgileri

Error_Log Kapatma

Error_Log Kapatma

Cpanel Sub Domain Oluşturma

Cpanel Sub Domain Oluşturma

Centos Plesk Panel Port Açma

Centos Plesk Panel Port Açma

Linux Plesk Panel Kurulumu

Linux Plesk Panel Kurulumu

WHMCS Bilgileri

Whmcs Yeni Para Birimi Ekleme

Whmcs Yeni Para Birimi Ekleme